КОМПЬЮТЕРНАЯ ПОМОЩЬ в г.Нежин
 •   +38 04631 69-7-86
 •   Чернігівська область, Ніжинський район, село Мала Кошелівка, вул. Лісова 1
 •   ods_prolisok@ukr.net
 • Наш санаторій

  Комунальний заклад обласний дитячий санторій Полісок розташований у мальовничому куточку Чернігівської області серед  березових гаїв та соснового бору, краса яких  захоплює та заворожує з першого погляду. Здавалося б, що може бути кращим від відпочинку, коли довкола лише ліс з його цілющим повітрям.

  Саме тут, серед цієї незабутньої природи, розмістився  дитячий санаторій «Пролісок», який запрошує всіх дітей Чернігівщини провести незабутні дні під час літньої спекоти, барвистої осені, сніжної зими та квітучої весни , так як наш заклад працює цілорічно . Тут вони можуть не лише відпочити від міського гаміру, але й покращити власне здоров’я.

  Санаторій «Пролісок» прийняв перших відпочивальників ще у 1978 році. За цей період чимало малечі побувало у стінах цього санаторно-лікувального комплексу. Є й такі, що самі побували тут, виросли та стали возити сюди ж своїх дітей

  «Пролісок» вдало поєднує у собі активний дитячий відпочинок  та оздоровчий комплекс. З дітьми щодня працюють досвідчені медики та педагоги, основна мета яких – здорові діти України. Вони допомагають їм набратись сил, бути здоровими не лише фізично, але й морально.

  У санаторії організовано навчання дітей за шкільною програмою, проводяться уроки-консультації. Виконуючи спільну з медичними працівниками роботу, вихователі, зі свого боку, використовують методи та прийоми арт-терапії: працює багато гуртків, у яких діти із задоволенням навчаються багатьом новим для себе видам творчості(малювання, оригамі, квілінг, вишивка стрічками, бісер, кольорова мозаїка) і потім вже самі створюють справжні витвори мистецтва. Також відпочиваючі із задоволенням відвідують гурток акторської майстерності, спортивний гурток.

  Люблять діти проводити час  і в гарно облаштованих ігрових кімнатах та на ігрових майданчиках. Діти старшого віку люблять грати у футбол, волейбол. В холодний період року великою популярністю користується теніс та більярд, постійно проводяться шахові та шашкові турніри.

  Розширенню діапазону інтересів дітей, фізичному та духовному оздоровленню сприяє різноманітна дозвіллєва діяльність. У зв’язку з цим  проводимо різнопланові заходи:

  – тематичні культурно-виховні заходи (конкурси, вікторини, театральні, концертні дійства), спрямовані на виховання в дітей почуття національної самосвідомості, патріотизму, популяризацію загальнолюдських і  національних цінностей (ігрові програми “Ура, канікули!”, “Ремесла рідного краю”, гра-подорож “Ми в Європі”, “Стежками Чернігівщини”, конкурсні програми “Презентація Я – санаторій  – загін”, “Наш Х-фактор”, “Краса і гордість санаторію (загону)”, “Ну-мо, козаки!”, КВК, «Трансформери», «Кубик-рубик»,  «Вечоринка в стилі диско»,   «Піратська вечірка», «Лицарський турнір», «Шип-шип шоу», «Гіннес шоу», «Ігри патріотів», різноманітні тематичні квести  тощо);

  – спортивних та туристичних змагань, подорожей, тематичних естафет «Соколята», «Поклик джунглів», «Морська мандрівка», «Стежинами літа»;

  – конкурсів юних біологів «Земля- планета, на якій я живу», «Люблю природу», «Фауна та флора», математиків, екологів, інтелектуальних естафет, інтерактивних ігор;

  – випуск періодичних, стендових видань та загонових куточків «Пролісок і ми», «Душі моєї джерело», «Чарівні миті відпочинку», «Канікули- це «Пролісок», «Санаторій як це?».

  Виховну, розважальну роботу та дозвілля дітей в санаторії  організовує педагогічний колектив закладу, що складається з 20 вихователів. З них17 – вихователі першої категорії,  3 – другої категорії, 2 – муз. керівники  та 2 – культорганізатори.

  Дитячий відпочинок у санаторії «Пролісок»  обирають сотні дітей. І не дивно! Кожен з них відчуває тут турботу та догляд. Тому багато маленьких відпочивальників неодноразово повертаються сюди.

  Наш санаторій  допомагає перетворити дитячий відпочинок  на справжню казку, де кожен день різний та незабутній. Це ідеальне поєднання відпочинку та оздоровлюючого процесу. Дитячий відпочинок у санаторії «Пролісок» назавжди запам’ятається вашій дитині!

У нас в наличии магазин для вас и вашей семьи.

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Наш санаторій

Діяльність закладу

 •   +38 04631 69-7-86
 •   Чернігівська область, Ніжинський район, село Мала Кошелівка, вул. Лісова 1
 •   ods_prolisok@ukr.net
Запрошуемо Вас на відпочинок в обласний дитячий санаторій "Пролісок"