КОМПЬЮТЕРНАЯ ПОМОЩЬ в г.Нежин
 •   +38 04631 69-7-86
 •   Чернігівська область, Ніжинський район, село Мала Кошелівка, вул. Лісова 1
 •   ods_prolisok@ukr.net
 • Сторінка відвідувача

   

  Ярига Людмила з с.Красляни Прилуцького району: „ У санаторії „Пролісок” я вдруге. Мені тут дуже сподобалось, тому я вирішила приїхати сюди ще раз. Про лікування у мене склалося дуже хороше враження, адже зі мною працювали висококваліфіковані спеціалісти. Також мені дуже сподобались конкурси, дискотеки та виховні бесіди. Мені дуже сподобалось те, що нас тут дуже добре годували, адже до раціону входили різноманітні страви.

  Я бажаю санаторію „Пролісок” залишатися таким же чудовим і працювати ще довго-довго на радість собі і відпочиваючим”.

  Гуєв Олександр м.Прилуки. „В цьому санаторії я вже восьмий раз. Мені тут дуже подобається. Подобаються вихователі – вони нас розуміють, а також медичний персонал – вони нас лікують. Подобається режим дня: є час відпочити та погратися. Кожного для в актовому залі проводяться конкурси і брати участь у них – одне задоволення. Є одне побажання, щоб до санаторію можна було приїжджати до 18 років”

  Павлик Юлія с.Іржавець Носівського району. „У санаторії я вже третій раз. Я приїжджаю сюди тому, що тут дуже весело. В цьому санаторії мені подобається природа, різноманітні заходи та оздоровча програма. Мої враження про санаторій дуже добрі. Цей санаторій просто клас! Я маю намір приїжджати сюди ще не один раз”.

  Гавриленко Юлія с.Димерка Козелецького району. „Пролісок” – це дуже добрий санаторій. Тут дуже добрі вихователі і лікарі. Я в захваті від нього.”

  Чайка Тетяна с.Веприк Бобровицький район. „В санаторії перший раз. Дуже сподобалося. З’явилось дуже багато друзів. Цікаві дискотека, фільми, екскурсії в музеї, до річки, до мурашників. Сподобалася школа. Лікували добре, добре годували і все було дуже смачно.”

  Волинка Дарина м.Ніжин. „В цей санаторій я приїхала в третій раз, тому що тут мені дуже сподобалось. Цілий день є чим зайнятись – весело та цікаво. Багато спортивних заходів. В їдальні дуже смачна та корисна їжа. Я приїду сюди ще”.

  Пономаренко Світлана с.Леонідівка Ніжинського району. „В цей санаторій я приїхала вперше. А приїхала тому, що багато цікавого мені розповідали про нього друзі. Тут до дітей ставляться з великою повагою і вихователі і лікарі. Я хочу приїхати до санаторію і в наступному році.”

  Коротуха Олена м.Чернігів. „В санаторії „Пролісок” я вперше. Мені сподобалася природа, процедури, лікування, відпочинок. В їдальні дуже смачно годують, тут їжа корисна і дієтична. Санаторію я бажаю більше відвідувачів, успіху і краще розвиватися”.

  Пономаренко Ілля смт.Бобровиця. „Приїхав в п’ятий раз, тому, що в попередні рази мені тут дуже сподобалось. Сподобалось, як тут лікують, тому що після нього мені краще. Сподобалась дискотека з музичним центром, більярд, теніс, футбол, волейбол”.

  Опанасенко Світлана с.Іржавець Носівський район. „Приїхала до санаторію вдруге. Подобається в санаторії все, особливо навколишня природа. Вихователі в санаторії суперові і найкраща школа”.

  Дідовець Юлія м.Чернігів. „В „Пролісок” приїхала в третій раз. Мені тут дуже подобається. У їдальні дуже смачно годують, та головне дуже різноманітне меню. Дуже сподобались процедури, особливо лікувальний душ та кисневий коктейль. Дуже подобаються вихователі та їхнє відношення до дітей. Тут не буває сумно. Постійно проводяться різні конкурси та заходи. Я б хотіла приїхати сюди ще не один раз”

  Ворон Наталія Талалаївський район. „Дуже сподобалось в санаторії Теплі відносини з вихователями та з усіма працівниками. Мені б хотілося, щоб заїзди були довшими, а що найбільше не хочеться – то це їхати із санаторію додому”.

  Вірші про санаторій «Пролісок» написав РОМАШКО МИКОЛА та ПОСТАРАЛКІН ІГОР

  1 загін, 3 корпус, кімната 25,  26.01.2014 року

  «Пролісок» – санаторій величний

  Вихователі в ньому душа

  Кожен день піднімають нам настрій

  А у нас веселиться душа!

  *****

  Зимою в «Проліску» красиво

  Дерева вбрані в шубу білу

  Впаде із дерева сніжинка

  Там, де стоятиме дитинка

  І кожен ранок на подвір’ї

  Іскриться буде синій іній

   

  Я, ЗВЯГІНА Ірина Олексіївна дуже вдячна вихователям санаторію «Пролісок» за створені чудові умови під час перебування мого сина  в санаторії. Богдан уже не перший раз приїздить до закладу. Не дивлячись на фінансову скруту в державі, в санаторії створені всі умови для цікавого дозвілля дітей.

  Удачі. Терпіння. Наснаги. Сімейного затишку. Січень 2014року

   

  Я мама Шимка Володимира дуже дякую працівникам санаторію за уважне ставлення до моєї дитини. Йому дуже сподобалось. Дуже смачно годують у їдальні. І взагалі тут дуже цікаво. Удачі.

  29.03.2014 року

   

  Мій син СИМОНЕЦЬ Артем дуже задоволений відпочинком у санаторії.Йому дуже сподобались вихователі, тому що вони добрі, чуйні, уважні Сподобались конкурси і вікторини, диско вечори. Хочу, щоб була можливість йому ще раз відпочити в санаторії.

  03.03.2014 року

  Ми діти першого загону дуже вдячні працівникам санаторію «пролісок» за змістовний відпочинок, за цікаве дозвілля, за виховання та лікування і хочемо присвятити їм свій невеличкий вірш:

  Село лісове-невелике

  Вихователі в ньому живуть,

  В «Пролісок» мерщій поспішають,

  А діти їх люблять і ждуть

  01.02.2014 року

  Санаторію «Пролісок» бажаємо багато років процвітання, нових сил, терплячості, тепла і фінансового благополуччя. Нехай цей санаторій залишиться у кожному дитячому серці, нехай він буде місцем мрій, місцем здійснення бажань.  А також бажаємо всім вихователям і медпрацівникам щастя, радості, любові, здоров’я, довгих років життя.  Хай в вашому домі завжди панує добробут і злагода. Хай береже вас БОГ!

  1 корпус, 45 кімната, сім’я Яни Подобни, 03.02.2014 рік.

   

  Я, ТАРАСЕНКО Олена Миколаївна, дуже дякую всім працівникам санаторію «Пролісок» за турботу про мою дитину. Що вони створили дітям цікаве дозвілля, піклуються про них. Моїй дитині дуже сподобалося тут відпочивати і я також задоволена. Бажаю всьому персоналу здоров’я, багато цікавих і слухняних дітей. Спасибі за турботу і терпіння.

  25.02.2015 рік Санаторію «Пролісок» присвячується:

  Процветать и вечно жить!

  Отдыхающих любить

  На детишек не серчать

  «Молодцы» им всем казать.

  Воспитатели не строги

  Пусть здесь будут как всегда

  И хорошей вам дороги

  В долгий путь, через года!!!

  38 к., 1 корпус, 3 загін

  ВЛАСЕНКО Вікторія

   

  25.02.2015 рік

  Велика подяка всьому медичному персоналу, поварам, вихователям та іншому персоналу санаторія за хороше ставлення до своїх обов’язків та мого сина. Щастя, здоров’я та всього самого найкращого вам і вашим родичам.

  мама Чорнорай Світлана Богданівна

  Нам дуже сподобалось відпочивати в санаторії. Ми тут вперше але все дуже цікаво і чудово. Вихователі готують і проводять з нами дуже багато програм, ігор. Дуже цікаво проходять заняття в гуртках. Їх багато і вони різноманітні. Думаю, що будемо старатись приїхати ще до санаторію, де ак чудово провели час.

  Заїзд з 08.02.10 р. по 28.02.15 року

  Сахута Дмитро та Кірієнко Ігор смт. Бахмач

  21.03.2015 рік СТЕПУЛА Олена

   

   

  ЯРЕМЧУК Валентин Вікторович 7 загін травень 2015 року

  «Пролісок» – веселий дім

  Весело живеться в нім

  В «Проліску» завжди режим

  В «Проліску» немає смутку

  Бо тут весело щодня

  Разом з цим радію я

  Процедури тут чудові

  Ванна тут ну просто клас.

  Є тут все, щоб радувати нас.

  То ж хай завжди буде сонце

  Хай завжди  буду я

  «Пролісок» – моя сім’я

  Щиро дякуємо за турботу про наших дітей. Вони дуже задоволені. Також окреме спасибі вихователям, медичним працівникам за прекрасне ставлення до дітей.

  Трусенко В.М.               23.06.2015 року

  Менюк А.О.

  У вашому санаторії відпочивали два моїх сини Ємець Максим та Вадим. Їм дуже сподобалось у санаторії. Було багато різних цікавих міроприємств, конкурсів, спортивних ігор та змагань. Велике спасибі вихователям, які доклали багато сил, проявили чуйність, доброту, які дуже старались, щоб нашим дітям тут було добре і цікаво. Дуже чисте і ухожене дворище санаторію, яскравий спортивний майданчик. Недаремно на дверях закладу вивіска «Ласкаво просимо».

  11.07.2016 р.

   

   


Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Наш санаторій

Діяльність закладу

 •   +38 04631 69-7-86
 •   Чернігівська область, Ніжинський район, село Мала Кошелівка, вул. Лісова 1
 •   ods_prolisok@ukr.net
Запрошуемо Вас на відпочинок в обласний дитячий санаторій "Пролісок"